Ножична платформа GENIE S1930

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/19
PDF
3.300 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка GENIE
Модел S1930
Тип ножична платформа
Година на производство 1999
Носивост 227 кг
Локација Шпанија Murcia
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот FIS-00018
Опис
Работна висина на подигање 7.79 м
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN GS20966
Дополнителни информации
Шпански
Tijera eléctrica GENIE S1930 de 7.79 metros de elevación y con una carga máxima de 227 kilos. Consulta sus características técnicas y foto detalles para comprobar su excelente estado
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
ножична платформа GENIE GS 3246 GENIE GS 3246 3.250 € Ножична платформа 1999 320 кг Словачка, Žilina , Turie
ножична платформа GENIE GS2032 GENIE GS2032 4.000 € Ножична платформа 2000 8 м Белорусија, Фаніпаль
ножична платформа GENIE GS1932 GENIE GS1932 4.500 € Ножична платформа 2004 Шпанија, Amposta (Tarragona)
ножична платформа GENIE GS1932 GENIE GS1932 8.250 € Ножична платформа 2018 61 м/ч Шпанија, Amposta (Tarragona)