Навојна бургија Wolverine S/M

PDF
навојна бургија Wolverine S/M
навојна бургија Wolverine S/M
навојна бургија Wolverine S/M слика 2
навојна бургија Wolverine S/M слика 3
навојна бургија Wolverine S/M слика 4
навојна бургија Wolverine S/M слика 5
навојна бургија Wolverine S/M слика 6
навојна бургија Wolverine S/M слика 7
навојна бургија Wolverine S/M слика 8
Заинтересирани сте за огласот?
1/8
PDF
5.500 US$
Нето цена
≈ 5.146 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Wolverine
Модел:  S/M
Тип:  навојна бургија
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  15182
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Навојна бургија Wolverine S/M

Шпански
DIAMETRO DE BROCA DE 18 PULGADAS
ADITAMENTO PARA MINICARGADOR
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

19X95 1.725 US$ Навојна бургија Мексико, Chihuahua
BROCA 1.250 US$ Навојна бургија Мексико, Chihuahua
LOWE 1650CLH 6.000 US$ Навојна бургија Мексико, Chihuahua
BROCA 750 US$ Навојна бургија Мексико, Chihuahua
BROCA 750 US$ Навојна бургија Мексико, Chihuahua
BROCA 1.800 US$ Навојна бургија Мексико, Chihuahua