Натоварувач со тркала Volvo L70B

PDF
натоварувач со тркала Volvo L70B
натоварувач со тркала Volvo L70B
натоварувач со тркала Volvo L70B слика 2
натоварувач со тркала Volvo L70B слика 3
натоварувач со тркала Volvo L70B слика 4
натоварувач со тркала Volvo L70B слика 5
натоварувач со тркала Volvo L70B слика 6
натоварувач со тркала Volvo L70B слика 7
натоварувач со тркала Volvo L70B слика 8
натоварувач со тркала Volvo L70B слика 9
натоварувач со тркала Volvo L70B слика 10
Заинтересирани сте за огласот?
1/10
PDF
12.800 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Volvo
Модел:  L70B
Тип:  натоварувач со тркала
Година на производство:  1995
Локација:  Полска Lubartów
Датум на објавување:  вчера
Machineryline ID:  GP39706
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Volvo L150C 33.000 € Натоварувач со тркала 1995 14900 м/ч Полска, Gdańsk
Caterpillar 960F 27.000 € Натоварувач со тркала 1995 Полска, Lubartów
Volvo L40TP 18.970 € Натоварувач со тркала 1999 5900 м/ч Полска, Sulechow
Volvo L60F 33.000 € Натоварувач со тркала 2009 Полска, Lubartów
Caterpillar 950F II 27.000 € Натоварувач со тркала 1993 Полска, Lubartów
Zeppelin ZL12C цена на барање Натоварувач со тркала 1995 9315 м/ч Полска, Wielogłowy