Натоварувач со тркала Volvo L60F

PDF
натоварувач со тркала Volvo L60F
натоварувач со тркала Volvo L60F
натоварувач со тркала Volvo L60F слика 2
натоварувач со тркала Volvo L60F слика 3
натоварувач со тркала Volvo L60F слика 4
натоварувач со тркала Volvo L60F слика 5
натоварувач со тркала Volvo L60F слика 6
натоварувач со тркала Volvo L60F слика 7
натоварувач со тркала Volvo L60F слика 8
натоварувач со тркала Volvo L60F слика 9
натоварувач со тркала Volvo L60F слика 10
натоварувач со тркала Volvo L60F слика 11
натоварувач со тркала Volvo L60F слика 12
Заинтересирани сте за огласот?
1/12
PDF
33.000 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Volvo
Модел:  L60F
Тип:  натоварувач со тркала
Година на производство:  2009
Локација:  Полска Lubartów
Датум на објавување:  вчера
Machineryline ID:  MQ34884
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Volvo 150F 48.860 € Натоварувач со тркала 2008 21900 м/ч Полска, Spytkówki
Volvo L110 F цена на барање Натоварувач со тркала 2008 Полска, Baćkowice
Volvo L 35 B 32.040 € Натоварувач со тркала 2013 1687 м/ч Полска, Grodków
Volvo L 120G 36.970 € Натоварувач со тркала 2013 19853 м/ч Полска, Mława
Volvo L45F-TP цена на барање Натоварувач со тркала 2010 6416 м/ч Полска, Wielogłowy
Volvo L180F 53.950 € Натоварувач со тркала 2007 20000 м/ч Полска, Dąbrowica