Натоварувач со тркала Volvo L150E

PDF
натоварувач со тркала Volvo L150E
натоварувач со тркала Volvo L150E
натоварувач со тркала Volvo L150E слика 2
натоварувач со тркала Volvo L150E слика 3
натоварувач со тркала Volvo L150E слика 4
натоварувач со тркала Volvo L150E слика 5
натоварувач со тркала Volvo L150E слика 6
натоварувач со тркала Volvo L150E слика 7
натоварувач со тркала Volvo L150E слика 8
натоварувач со тркала Volvo L150E слика 9
натоварувач со тркала Volvo L150E слика 10
натоварувач со тркала Volvo L150E слика 11
Заинтересирани сте за огласот?
1/11
PDF
29.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Volvo
Модел:  L150E
Тип:  натоварувач со тркала
Година на производство:  2005
Локација:  Полска Lubartów
Датум на објавување:  вчера
Machineryline ID:  DE39879
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Volvo L30B Pro цена на барање Натоварувач со тркала 2005 5000 м/ч Полска, Nakło n/Notecią
Volvo L 150 E 38.000 € Натоварувач со тркала 2006 Полска, Zofiówka
Volvo L 150 E цена на барање Натоварувач со тркала 2004 Полска, Chojnów
Volvo L120 E 33.550 € Натоварувач со тркала 2006 Полска, Janikowo
Volvo L 180 E 38.180 € Натоварувач со тркала 2006 17500 м/ч Полска, Poznań