Огласот Натоварувач со тркала Volvo L150E е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
натоварувач со тркала Volvo L150E Volvo L150E 72.590 € Натоварувач со тркала 2004 9183 м/ч Полска, Wąsosz
натоварувач со тркала Volvo L180F Volvo L180F 50.570 € Натоварувач со тркала 2007 20000 м/ч Полска, Dąbrowica
натоварувач со тркала Volvo L30B Pro Volvo L30B Pro цена на барање Натоварувач со тркала 2005 5000 м/ч Полска, Nakło n/Notecią
Марка Volvo
Модел L150E
Тип натоварувач со тркала
Година на производство 2004
Работни часови 9183 м/ч
Локација Полска Wąsosz
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID UK27026
Состојба
Состојба половни