Натоварувач со тркала Volvo L 25 F BUCKET & FORKS

PDF
натоварувач со тркала Volvo L 25 F BUCKET & FORKS
натоварувач со тркала Volvo L 25 F BUCKET & FORKS
натоварувач со тркала Volvo L 25 F BUCKET & FORKS слика 2
натоварувач со тркала Volvo L 25 F BUCKET & FORKS слика 3
натоварувач со тркала Volvo L 25 F BUCKET & FORKS слика 4
натоварувач со тркала Volvo L 25 F BUCKET & FORKS слика 5
натоварувач со тркала Volvo L 25 F BUCKET & FORKS слика 6
натоварувач со тркала Volvo L 25 F BUCKET & FORKS слика 7
натоварувач со тркала Volvo L 25 F BUCKET & FORKS слика 8
натоварувач со тркала Volvo L 25 F BUCKET & FORKS слика 9
натоварувач со тркала Volvo L 25 F BUCKET & FORKS слика 10
натоварувач со тркала Volvo L 25 F BUCKET & FORKS слика 11
натоварувач со тркала Volvo L 25 F BUCKET & FORKS слика 12
натоварувач со тркала Volvo L 25 F BUCKET & FORKS слика 13
натоварувач со тркала Volvo L 25 F BUCKET & FORKS слика 14
натоварувач со тркала Volvo L 25 F BUCKET & FORKS слика 15
натоварувач со тркала Volvo L 25 F BUCKET & FORKS слика 16
натоварувач со тркала Volvo L 25 F BUCKET & FORKS слика 17
натоварувач со тркала Volvo L 25 F BUCKET & FORKS слика 18
натоварувач со тркала Volvo L 25 F BUCKET & FORKS слика 19
натоварувач со тркала Volvo L 25 F BUCKET & FORKS слика 20
натоварувач со тркала Volvo L 25 F BUCKET & FORKS слика 21
натоварувач со тркала Volvo L 25 F BUCKET & FORKS слика 22
натоварувач со тркала Volvo L 25 F BUCKET & FORKS слика 23
Заинтересирани сте за огласот?
1/23
PDF
32.900 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Volvo
Модел:  L 25 F BUCKET & FORKS
Тип:  натоварувач со тркала
Година на производство:  2014
Работни часови:  5902 м/ч
Нето тежина:  5500 кг
Локација:  Естонија Lääne-Harju vald
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  M345-5671
Мотор
Сила:  36.02 kW (49 кс)
Гориво:  дизел
Оски
Оски:  2
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Натоварувач со тркала Volvo L 25 F BUCKET & FORKS

Англиски
Additional information :
Brand: VOLVO
Model: L 25 F
Year: 2014
Hours: 5902 hours
VIN: ...1756897
Engine: 36,4 Kw
Masses: full: 5500 kg
Top speed: 20 km/h
Quick coupler : Quick coupler

= More information =

Serial number: 1756897
Please contact Andrei Somov or Stanislav Hmeljov for more information
Seriennummer: 1756897
Serienummer: 1756897
Número de serie: 1756897
Numéro de série: 1756897
Serienummer: 1756897
Numer serii: 1756897
Número de série: 1756897
Серийный номер: 1756897
Свяжитесь с Andrei Somov или Stanislav Hmeljov для получения дополнительной информации
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Volvo L 110 G 117.500 € Натоварувач со тркала 2014 14470 м/ч Германија, Lemgo
Volvo L 150 H 115.500 € Натоварувач со тркала 2014 8123 м/ч Германија, Lemgo
Volvo LM846 15.000 € Натоварувач со тркала 1976 9631 м/ч Естонија, Purku
Volvo L 25 F цена на барање Натоварувач со тркала 2014 2540 м/ч Франција, Limay