Огласот Натоварувач со тркала VOLVO L180c е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
натоварувач со тркала VOLVO L 50 C VOLVO L 50 C 25.900 € Натоварувач со тркала 1997 11108 м/ч Германија, Saarlouis
натоварувач со тркала VOLVO L 70 C VOLVO L 70 C 32.950 € Натоварувач со тркала 1997 9833 м/ч Германија, Lemgo
натоварувач со тркала VOLVO L90 VOLVO L90 цена на барање Натоварувач со тркала 1997 Холандија, Gramsbergen
натоварувач со тркала VOLVO L 70 C VOLVO L 70 C 19.850 € Натоварувач со тркала 1997 17442 м/ч Германија, Lemgo
натоварувач со тркала VOLVO BM L180HL VOLVO BM L180HL цена на барање Натоварувач со тркала 1996 Германија
натоварувач со тркала VOLVO L180c
Продадено
натоварувач со тркала VOLVO L180c
натоварувач со тркала VOLVO L180c слика 2
натоварувач со тркала VOLVO L180c слика 3
1/3
Марка VOLVO
Модел L180c
Тип натоварувач со тркала
Година на производство 1997
Локација Ирска
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID QA30219
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Натоварувач со тркала VOLVO L180c

Англиски
Volvo l180c everyday use excellent original. Full pics videos on request.