Огласот Натоварувач со тркала VOLVO L110H е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
натоварувач со тркала VOLVO L50 G-IP Radlader VOLVO L50 G-IP Radlader цена на барање Натоварувач со тркала 2015 11935 м/ч Германија, Lübbecke
натоварувач со тркала VOLVO L110H CDC VOLVO L110H CDC 137.800 € Натоварувач со тркала 2015 13560 м/ч Португалија, Carregal do Sal
натоварувач со тркала VOLVO L150H VOLVO L150H 106.000 € Натоварувач со тркала 2015 12810 м/ч Хрватска, Sesvete
натоварувач со тркала VOLVO L150H - Nr.: 699 VOLVO L150H - Nr.: 699 130.781 € Натоварувач со тркала 2015 14844 м/ч Германија, Regensburg
натоварувач со тркала VOLVO L150H VOLVO L150H 127.211 € Натоварувач со тркала 2015 9650 м/ч Германија, Überherrn
натоварувач со тркала VOLVO L110H
Продадено
натоварувач со тркала VOLVO L110H
натоварувач со тркала VOLVO L110H слика 2
натоварувач со тркала VOLVO L110H слика 3
натоварувач со тркала VOLVO L110H слика 4
натоварувач со тркала VOLVO L110H слика 5
1/5
Марка VOLVO
Модел L110H
Тип натоварувач со тркала
Година на производство 2015
Работни часови 10500 м/ч
Локација Ирска Birr
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID ZM32666
Мотор
Гориво дизел
Дополнителна опрема
Централно подмачкување
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја жолт

Дополнителни информации — Натоварувач со тркала VOLVO L110H

Англиски
Volvo L110H
Auto greaser
Quick Hitch
3rd Valve