Натоварувач со тркала TCM 830-2

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка TCM
Модел 830-2
Тип натоварувач со тркала
Година на производство 2009
Локација Кина Shanghai
Датум на објавување мај 16, 2023
Machineryline ID KU26852
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја жолт

Дополнителни информации — Натоварувач со тркала TCM 830-2

Англиски
Contact: Gloria GENG
Mobile/Whatsapp: покажи контакти
Wechat: zcпокажи контакти

ZHONGCHENG MACHINERY TRADING CO.,LTD,We are specialize in import, export and carry wide range of Used Heavy Construction Machinery.
Used Caterpillar, Komatsu, Volvo, Hyundai,Hitachi,Doosan ,Dynapac Excavator, Wheel Loader, Compactor,Grader, Crane ...
With competitive price on selling
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

TCM 75B 20.000 US$ Натоварувач со тркала 2006 Кина, Shanghai
CATERPILLAR 966F цена на барање Натоварувач со тркала 2008 Кина, Shanghai
KOMATSU WA380-3 18.500 US$ Натоварувач со тркала 06/2009 19000 кг Кина, Shanghai
CATERPILLAR 950E 39.000 US$ Натоварувач со тркала 04/2009 4751 м/ч Кина, Shanghai
CATERPILLAR 938 F 21.500 US$ Натоварувач со тркала 2009 5900 м/ч Кина, Shanghai
CATERPILLAR 966 H 68.800 US$ Натоварувач со тркала 2009 5500 м/ч Кина, Shanghai