Натоварувач со тркала SDLG LG956

PDF
натоварувач со тркала SDLG LG956
натоварувач со тркала SDLG LG956
натоварувач со тркала SDLG LG956 слика 2
натоварувач со тркала SDLG LG956 слика 3
натоварувач со тркала SDLG LG956 слика 4
натоварувач со тркала SDLG LG956 слика 5
натоварувач со тркала SDLG LG956 слика 6
натоварувач со тркала SDLG LG956 слика 7
натоварувач со тркала SDLG LG956 слика 8
натоварувач со тркала SDLG LG956 слика 9
натоварувач со тркала SDLG LG956 слика 10
натоварувач со тркала SDLG LG956 слика 11
Заинтересирани сте за огласот?
1/11
PDF
19.999 US$
≈ 18.710 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  SDLG
Модел:  LG956
Тип:  натоварувач со тркала
Година на производство:  2021
Прва регистрација:  2021
Работни часови:  2300 м/ч
Носивост:  1.58 кг
Локација:  Кина Shanghai
Датум на објавување:  17.6.2024
Machineryline ID:  NX40499
Опис
Висина за истовар:  12140 м
Брзина:  25.17 км/ч
Вкупни димензии:  2.7 м × 0.8 м × 1.1 м
Капацитет на лопата:  1.58 м³
Каросерија
Кутија за алат: 
Мотор
Марка:  C612IZG50
Гориво:  дизел
Евро:  Euro 3
Кабина
Хидрауличен серво управувач: 
Авто греач: 
Патен компјутер: 
Клима уред: 
GPS: 
Круз контрола (темпомат): 
Помошни фарови: 
Фарови за магла: 
Дополнителна опрема
Централно подмачкување: 
Опрема за гасеничар: 
Лопата: 
Ралник: 
Опрема за копање: 
Состојба
Состојба:  половни
Прво лакирање: 
Оригинална боја: 
Гаранција::  18 месеца
Документи
Дополнителни информации
VIN:  VLG0956LHL9082319
Боја:  златен

Дополнителни информации — Натоварувач со тркала SDLG LG956

Кинески
Sunrich Machinery Trading Co.,Limited
1.The production: well condition ready to work
no oil leakage and heavy smoke
In Shanghai,China.

2.Service: Pick you up from the airport
Book hotel for you
Take you around Shanghai and hope you can have fun in China.

3.Payment:As for the price, it can be negotiated.
Delivery terms: CIP, FOB, CFR, CIF, EXW
Payment method:T/T Bank transfer,L/C,Western union. (30% deposit ,70% balance)

4.Shipment:The shipping method is available, container,flat rack, bulk cargo ,and RO RO ship.
* Container: The cheapest and fast one ; put the machine into container need
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

SDLG LG958L 20.000 US$ Натоварувач со тркала 2022 1187 м/ч Кина, Shanghai
SDLG 956 19.500 US$ Натоварувач со тркала 2021 1700 м/ч Кина, Shanghai
SDLG LG956 20.000 US$ Натоварувач со тркала 11/2021 2300 м/ч Кина
SDLG LG956L 22.000 US$ Натоварувач со тркала 03/2021 139 км Кина, Shanghai
SDLG LG958F 21.500 US$ Натоварувач со тркала 06/2021 1700 м/ч Кина, Shanghai
SDLG LG956L 20.500 US$ Натоварувач со тркала 04/2021 2650 м/ч Кина, Shanghai