Оштетен натоварувач со тркала Paus SL655

PDF
оштетен натоварувач со тркала Paus SL655
оштетен натоварувач со тркала Paus SL655
оштетен натоварувач со тркала Paus SL655 слика 2
оштетен натоварувач со тркала Paus SL655 слика 3
оштетен натоварувач со тркала Paus SL655 слика 4
оштетен натоварувач со тркала Paus SL655 слика 5
оштетен натоварувач со тркала Paus SL655 слика 6
оштетен натоварувач со тркала Paus SL655 слика 7
оштетен натоварувач со тркала Paus SL655 слика 8
оштетен натоварувач со тркала Paus SL655 слика 9
оштетен натоварувач со тркала Paus SL655 слика 10
оштетен натоварувач со тркала Paus SL655 слика 11
оштетен натоварувач со тркала Paus SL655 слика 12
Заинтересирани сте за огласот?
1/12
PDF
14.894 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Paus
Модел:  SL655
Година на производство:  2007
Работни часови:  1027 м/ч
Нето тежина:  5250 кг
Локација:  Германија Fürstenstein
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  AR27981
Опис
Брзина:  20 км/ч
Вкупни димензии:  широчина - 1.9 м, височина - 2.7 м
Мотор
Сила:  42.97 kW (58.46 кс)
Оски
Оски:  2
Состојба
Состојба:  по судар

Дополнителни информации — Оштетен натоварувач со тркала Paus SL655

Германски
Weight empty: 5250t
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Paus SL 755 31.911 € Натоварувач со тркала 2010 2500 м/ч Германија, Fürstenstein
Paus PFL 12 цена на барање Натоварувач со тркала 2010 Германија, Hessisch Oldendorf
Weidemann 1130 13.400 € Натоварувач со тркала 2008 4045 м/ч Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Komatsu WA 80-5 16.900 € Натоварувач со тркала 2006 6110 м/ч Германија, Lemgo
Atlas AR 75 s 29.900 € Натоварувач со тркала 2008 2703 м/ч Германија, Twist
Komatsu WA 480-6 58.850 € Натоварувач со тркала 2007 9173 м/ч Германија, Lemgo