Натоварувач со тркала Paus SL 755

PDF
натоварувач со тркала Paus SL 755
натоварувач со тркала Paus SL 755
натоварувач со тркала Paus SL 755 слика 2
натоварувач со тркала Paus SL 755 слика 3
натоварувач со тркала Paus SL 755 слика 4
натоварувач со тркала Paus SL 755 слика 5
натоварувач со тркала Paus SL 755 слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
1/6
PDF
31.911 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Paus
Модел:  SL 755
Тип:  натоварувач со тркала
Година на производство:  2010
Работни часови:  2500 м/ч
Нето тежина:  6250 кг
Локација:  Германија Fürstenstein
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  VW28196
Опис
Брзина:  20 км/ч
Вкупни димензии:  широчина - 2 м, височина - 2.7 м
Мотор
Марка:  Deutz
Сила:  51.97 kW (70.7 кс)
Гориво:  дизел
Оски
Оски:  2
Големина на гуми:  405/70 R20
Кабина
Клима уред: 
Дополнителна опрема
Централно подмачкување: 
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
Боја:  жолт

Дополнителни информации — Натоварувач со тркала Paus SL 755

Германски
Weight empty: 6.25t
Financing Possible
Delivery Possible
Additional oil circuit
Auxiliary hydraulic circuit
Cab
Hydraulic attachment locking system
Quick attach carriage
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Оштетен Paus SL655 14.894 € Натоварувач со тркала 2007 1027 м/ч Германија, Fürstenstein
Paus PFL 12 цена на барање Натоварувач со тркала 2010 Германија, Hessisch Oldendorf
Atlas AR 65 38.500 € Натоварувач со тркала 2012 3500 м/ч Германија, Lemgo
Liebherr L 556 2plus2 39.850 € Натоварувач со тркала 2010 13373 м/ч Германија, Lemgo
Case 621 E 36.750 € Натоварувач со тркала 2009 10500 м/ч Германија, Lemgo
Atlas AR 75 s 29.900 € Натоварувач со тркала 2008 2703 м/ч Германија, Twist