Натоварувач со тркала Kramer 950 / 347-01 / SW

PDF
натоварувач со тркала Kramer 950 / 347-01 / SW
натоварувач со тркала Kramer 950 / 347-01 / SW
натоварувач со тркала Kramer 950 / 347-01 / SW слика 2
натоварувач со тркала Kramer 950 / 347-01 / SW слика 3
натоварувач со тркала Kramer 950 / 347-01 / SW слика 4
натоварувач со тркала Kramer 950 / 347-01 / SW слика 5
натоварувач со тркала Kramer 950 / 347-01 / SW слика 6
натоварувач со тркала Kramer 950 / 347-01 / SW слика 7
натоварувач со тркала Kramer 950 / 347-01 / SW слика 8
натоварувач со тркала Kramer 950 / 347-01 / SW слика 9
натоварувач со тркала Kramer 950 / 347-01 / SW слика 10
натоварувач со тркала Kramer 950 / 347-01 / SW слика 11
натоварувач со тркала Kramer 950 / 347-01 / SW слика 12
натоварувач со тркала Kramer 950 / 347-01 / SW слика 13
натоварувач со тркала Kramer 950 / 347-01 / SW слика 14
натоварувач со тркала Kramer 950 / 347-01 / SW слика 15
натоварувач со тркала Kramer 950 / 347-01 / SW слика 16
натоварувач со тркала Kramer 950 / 347-01 / SW слика 17
натоварувач со тркала Kramer 950 / 347-01 / SW слика 18
натоварувач со тркала Kramer 950 / 347-01 / SW слика 19
натоварувач со тркала Kramer 950 / 347-01 / SW слика 20
натоварувач со тркала Kramer 950 / 347-01 / SW слика 21
Заинтересирани сте за огласот?
1/21
PDF
21.900 €
Нето цена
26.061 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Kramer
Модел:  950 / 347-01 / SW
Тип:  натоварувач со тркала
Година на производство:  2007
Работни часови:  7875 м/ч
Нето тежина:  6500 кг
Локација:  Германија Saarlouis
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  24R018
Каросерија
Резервно тркало: 
Мотор
Марка:  Deutz
Сила:  56 kW (76.19 кс)
Број на цилиндри:  4
Оски
Оски:  2
Сопирачки
EBS: 
Дополнителна опрема
Вилушки: 
Систем за брза замена: 
Погон на сите тркала: 
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Натоварувач со тркала Kramer 950 / 347-01 / SW

Германски
Kramer 347-01 / 950
56 KW
Klappschaufel
4 Zylinder Deutz Motor
Interne Nummer : 24R018
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Kramer 880 29.990 € Натоварувач со тркала 2007 7189 м/ч Германија, Neubrandenburg
CAT 962 H 45.000 € Натоварувач со тркала 2007 20079 м/ч Германија, Saarlouis
Kramer 320 13.900 € Натоварувач со тркала 1996 9480 м/ч Германија, Saarlouis
Case 921E 34.500 € Натоварувач со тркала 05/2007 12300 м/ч Германија, Munich