Натоварувач со тркала Komatsu WA470-8

PDF
натоварувач со тркала Komatsu WA470-8
натоварувач со тркала Komatsu WA470-8
натоварувач со тркала Komatsu WA470-8 слика 2
натоварувач со тркала Komatsu WA470-8 слика 3
натоварувач со тркала Komatsu WA470-8 слика 4
натоварувач со тркала Komatsu WA470-8 слика 5
натоварувач со тркала Komatsu WA470-8 слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
1/6
PDF
290.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Komatsu
Модел:  WA470-8
Тип:  натоварувач со тркала
Година на производство:  2022
Работни часови:  20 м/ч
Нето тежина:  26698.4 кг
Локација:  Обединето Кралство Middlesbrough
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  6097
Кабина
Клима уред: 
Видео камера: 
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Натоварувач со тркала Komatsu WA470-8

Англиски
Used Komatsu WA470-8 Wheel Loader for sale
Operating Weight: 26.7t
CE Marked
Safety Rail
Heated Cab
Green safety beacon
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Komatsu WA470-8 285.000 € Натоварувач со тркала 2022 277 м/ч Обединето Кралство, Middlesbrough
Komatsu WA500 231.000 € Натоварувач со тркала 2019 7800 м/ч Обединето Кралство, Middlesbrough
Komatsu WA470 149.100 € Натоварувач со тркала 2019 8460 м/ч Обединето Кралство, Middlesbrough
Komatsu WA380 137.300 € Натоварувач со тркала 2019 8500 м/ч Обединето Кралство, Middlesbrough
Liebherr L576 250.000 € Натоварувач со тркала 2020 857 м/ч Обединето Кралство, Middlesbrough
Komatsu WA380 40.230 € Натоварувач со тркала 2006 8850 м/ч Обединето Кралство, Middlesbrough