Натоварувач со тркала KRAMER 312SE

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/9
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка KRAMER
Модел 312SE
Тип натоварувач со тркала
Работни часови 5168 м/ч
Нето тежина 4500 кг
Локација Австрија Haid
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 3381N
Мотор
Марка Deutz
Сила 36 kW (48.98 кс)
Број на цилиндри 4
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN 117452
Дополнителни информации
Англиски
engine model: 36 kW, 3 Zyl. Deutz
price: on request
Hydr. Quickcoupler
3. Hydr. Valve
Side-Dump-Bucket
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
натоварувач со тркала CATERPILLAR IT18 CATERPILLAR IT18 цена на барање Натоварувач со тркала 1985 15000 м/ч Австрија, Vorchdorf
натоварувач со тркала KOMATSU WA 500-6 KOMATSU WA 500-6 цена на барање Натоварувач со тркала 2008 19900 м/ч Австрија, Haid
натоварувач со тркала VOLVO 4400 VOLVO 4400 цена на барање Натоварувач со тркала Австрија, Haid
натоварувач со тркала VOLVO L150H VOLVO L150H цена на барање Натоварувач со тркала 2017 7428 м/ч Австрија, Bergheim bei Salzburg