Натоварувач со тркала KOMATSU WA 500-6 / AC / Waage

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/24
PDF
29.900 €
Нето цена
35.581 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка KOMATSU
Тип натоварувач со тркала
Година на производство 2007
Работни часови 22877 м/ч
Локација Германија Saarlouis
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 21R053
Мотор
Сила 263 kW (358 кс)
Сопирачки
EBS
Кабина
Клима уред
Контрола на клима
Дополнителна опрема
Централно подмачкување
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Германски
Komatsu WA 500-6
Baujahr : 2007
Waage
Gewicht : 32.600 Kg
Leistung : 263 KW
Interne Nummer : 21R053
Central lubricant applic
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
натоварувач со тркала KOMATSU WA 500 H-6 KOMATSU WA 500 H-6 цена на барање Натоварувач со тркала 2007 17538 м/ч Германија, Lemgo
натоварувач со тркала KOMATSU WA 470 H-6 KOMATSU WA 470 H-6 29.950 € Натоварувач со тркала 2007 18800 м/ч Германија, Lemgo
натоварувач со тркала KOMATSU WA 500 H-6 KOMATSU WA 500 H-6 цена на барање Натоварувач со тркала 2007 9000 м/ч Германија, Lemgo
натоварувач со тркала KOMATSU WA 320 H-5 KOMATSU WA 320 H-5 35.500 € Натоварувач со тркала 2006 14362 м/ч Германија, Lemgo
натоварувач со тркала KOMATSU WA 430 H-6 KOMATSU WA 430 H-6 68.500 € Натоварувач со тркала 2008 7628 м/ч Германија, Lemgo
натоварувач со тркала KOMATSU WA 480 H-6 KOMATSU WA 480 H-6 59.850 € Натоварувач со тркала 2008 8900 м/ч Германија, Lemgo