Натоварувач со тркала JOHN DEERE 644K

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/9
PDF
96.542,93 US$
≈ 85.680 €
Контактирајте го продавачот
Марка JOHN DEERE
Модел 644K
Тип натоварувач со тркала
Година на производство 2018
Работни часови 14000 м/ч
Локација Бразил Desterro de Entre Rios
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот 00202242
Мотор
Гориво дизел
Кабина
Клима уред
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја жолт
Дополнителни информации
Португалски
preço: Sob Consulta
Localização: Belo Horizonte / MG
Manobrabilidade: Articulada
Rodagem: Pneu
644k carregadeira John Deere
em muito bom estado
único dono,pronta para trabalhar
Cabine fechada
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
натоварувач со тркала JOHN DEERE 624K JOHN DEERE 624K 82.280,91 US$ Натоварувач со тркала 2017 15500 м/ч Бразил, Desterro de Entre Rios
натоварувач со тркала CATERPILLAR 966L CATERPILLAR 966L цена на барање Натоварувач со тркала 2018 12300 м/ч Бразил, Desterro de Entre Rios
натоварувач со тркала CATERPILLAR 966L CATERPILLAR 966L 115.193,27 US$ Натоварувач со тркала 2017 15824 м/ч Бразил, Desterro de Entre Rios
натоварувач со тркала CATERPILLAR 950H CATERPILLAR 950H 100.565,55 US$ Натоварувач со тркала 2016 12454 м/ч Бразил, Desterro de Entre Rios
натоварувач со тркала CATERPILLAR 950L CATERPILLAR 950L 96.908,63 US$ Натоварувач со тркала 2018 Бразил, Desterro de Entre Rios
натоварувач со тркала CATERPILLAR 966L CATERPILLAR 966L 146.277,17 US$ Натоварувач со тркала 2016 13167 м/ч Бразил, Desterro de Entre Rios