Натоварувач со тркала JCB 403

PDF
натоварувач со тркала JCB 403
натоварувач со тркала JCB 403
натоварувач со тркала JCB 403 слика 2
натоварувач со тркала JCB 403 слика 3
натоварувач со тркала JCB 403 слика 4
натоварувач со тркала JCB 403 слика 5
натоварувач со тркала JCB 403 слика 6
натоварувач со тркала JCB 403 слика 7
натоварувач со тркала JCB 403 слика 8
натоварувач со тркала JCB 403 слика 9
натоварувач со тркала JCB 403 слика 10
натоварувач со тркала JCB 403 слика 11
натоварувач со тркала JCB 403 слика 12
натоварувач со тркала JCB 403 слика 13
натоварувач со тркала JCB 403 слика 14
Заинтересирани сте за огласот?
1/14
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  JCB
Модел:  403
Тип:  натоварувач со тркала
Година на производство:  2008
Работни часови:  2609 м/ч
Локација:  Германија Liebenwalde
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  11364
Мотор
Сила:  27.2 kW (37 кс)
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Натоварувач со тркала JCB 403

Германски
Optical Condition: gut
ContactCardId: BWACKER
bei uns am Standort in 16559 Neuholland zu besichtigen
po polsku - Wojtek покажи контакти
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

JCB 434S 50.900 € Натоварувач со тркала 2008 10560 м/ч Германија, Kunde
New Holland W270B 39.900 € Натоварувач со тркала 2008 5540 м/ч Германија, Liebenwalde
JCB 416 AG 31.500 € Натоварувач со тркала 2011 7000 м/ч Германија, Kunde
JCB 78.500 € Натоварувач со тркала 2012 4980 м/ч Германија, Lemgo
JCB 457 ZX 109.900 € Натоварувач со тркала 2012 4086 м/ч Германија, Eltmann
JCB 409 49.900 € Натоварувач со тркала 2012 1630 м/ч Германија, Eltmann