Натоварувач со тркала HITACHI ZW310-5 / 6

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка HITACHI
Модел ZW310-5 / 6
Тип натоварувач со тркала
Година на производство 2011
Работни часови 5500 м/ч
Нето тежина 2800 кг
Локација Хрватска OGULIN
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID BY28855
Опис
Вкупни димензии широчина - 2.98 м
Дополнителна опрема
Лопата
Состојба
Состојба половни
Прво лакирање
Оригинална боја

Дополнителни информации — Натоварувач со тркала HITACHI ZW310-5 / 6

Хрватски
Bucket with quick connection, fit to ZW310-5 / 6, 2980mm, 4m3, with teeth, Leonardi connection
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

HITACHI ZW250 47.500 € Натоварувач со тркала 2013 10879 м/ч Хрватска, Sesvete
HITACHI ZW220 цена на барање Натоварувач со тркала 2007 9114 м/ч Хрватска, Karlovac
HITACHI ZW220 32.800 € Натоварувач со тркала 2010 5200 м/ч Литванија, Kužiai
HITACHI ZW310 66.040 € Натоварувач со тркала 2012 10972 м/ч Полска, Kielce