Натоварувач со тркала Fermec Dezmembrez Terex TL 80

PDF
PDF
550 €
Цена со ДДВ
Контактирајте го продавачот
Марка Fermec
Модел Dezmembrez Terex TL 80
Тип натоварувач со тркала
Локација Романија Seini
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID RW29792
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Натоварувач со тркала Fermec Dezmembrez Terex TL 80

Романски
type: consumabile-accesorii
Dezmembrez Terex TL 80
pretul este informativ
Dezmembrez Terex TL 80
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

New Holland W 190 500 € Натоварувач со тркала 2005 Романија, Borș
JCB 435 150 € Натоварувач со тркала Романија, Seini