Натоварувач со тркала Caterpillar 950H

PDF
натоварувач со тркала Caterpillar 950H
натоварувач со тркала Caterpillar 950H
натоварувач со тркала Caterpillar 950H слика 2
натоварувач со тркала Caterpillar 950H слика 3
натоварувач со тркала Caterpillar 950H слика 4
натоварувач со тркала Caterpillar 950H слика 5
натоварувач со тркала Caterpillar 950H слика 6
натоварувач со тркала Caterpillar 950H слика 7
натоварувач со тркала Caterpillar 950H слика 8
натоварувач со тркала Caterpillar 950H слика 9
Заинтересирани сте за огласот?
1/9
PDF
35.000 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Caterpillar
Модел:  950H
Тип:  натоварувач со тркала
Година на производство:  2011
Локација:  Полска Lubartów
Датум на објавување:  денеска
Machineryline ID:  TK40272
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Caterpillar Cat 906h 31.710 € Натоварувач со тркала 2012 3520 м/ч Полска, JAWORZYNA ŚLĄSKA
Caterpillar 906H 30.000 € Натоварувач со тркала 2011 3355 м/ч Полска, Sochaczew
Caterpillar 908H 29.850 € Натоварувач со тркала 2011 10000 км Полска, K/Kielc
Caterpillar 962H 37.000 € Натоварувач со тркала 2008 Полска, Lubartów
Caterpillar 972K 48.000 € Натоварувач со тркала 2011 Полска, Lubartów