Натоварувач со тркала Caterpillar 950G

PDF
натоварувач со тркала Caterpillar 950G
натоварувач со тркала Caterpillar 950G
натоварувач со тркала Caterpillar 950G слика 2
натоварувач со тркала Caterpillar 950G слика 3
натоварувач со тркала Caterpillar 950G слика 4
натоварувач со тркала Caterpillar 950G слика 5
натоварувач со тркала Caterpillar 950G слика 6
натоварувач со тркала Caterpillar 950G слика 7
натоварувач со тркала Caterpillar 950G слика 8
натоварувач со тркала Caterpillar 950G слика 9
натоварувач со тркала Caterpillar 950G слика 10
натоварувач со тркала Caterpillar 950G слика 11
Заинтересирани сте за огласот?
1/11
PDF
28.000 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Caterpillar
Модел:  950G
Тип:  натоварувач со тркала
Година на производство:  2001
Локација:  Полска Lubartów
Датум на објавување:  денеска
Machineryline ID:  VP40228
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Caterpillar 950F II 27.000 € Натоварувач со тркала 1997 Полска, Lubartów
Caterpillar 914G 21.200 € Натоварувач со тркала 2004 Полска, Lubartów
Caterpillar 950B 29.000 € Натоварувач со тркала 1986 Полска, Lubartów
Caterpillar 960F 27.000 € Натоварувач со тркала 1995 Полска, Lubartów
Caterpillar 950G 45.130 € Натоварувач со тркала 2003 15707 м/ч Полска, KUNÓW
Caterpillar 950G цена на барање Натоварувач со тркала 2003 11368 м/ч Полска, Ostrowiec Świętokrzyski