Натоварувач со тркала Caterpillar 950B

PDF
натоварувач со тркала Caterpillar 950B
натоварувач со тркала Caterpillar 950B
натоварувач со тркала Caterpillar 950B слика 2
натоварувач со тркала Caterpillar 950B слика 3
натоварувач со тркала Caterpillar 950B слика 4
натоварувач со тркала Caterpillar 950B слика 5
натоварувач со тркала Caterpillar 950B слика 6
натоварувач со тркала Caterpillar 950B слика 7
натоварувач со тркала Caterpillar 950B слика 8
натоварувач со тркала Caterpillar 950B слика 9
Заинтересирани сте за огласот?
1/9
PDF
29.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Caterpillar
Модел:  950B
Тип:  натоварувач со тркала
Година на производство:  1986
Локација:  Полска Lubartów
Датум на објавување:  вчера
Machineryline ID:  KT30845
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Caterpillar 926 E 18.000 € Натоварувач со тркала 1986 Полска
Caterpillar 950F II 27.000 € Натоварувач со тркала 1997 Полска, Lubartów
Caterpillar Cat 906h 31.580 € Натоварувач со тркала 2012 3520 м/ч Полска, JAWORZYNA ŚLĄSKA
Caterpillar 950F II 27.000 € Натоварувач со тркала 1993 Полска, Lubartów
Caterpillar 906H 30.000 € Натоварувач со тркала 2011 3355 м/ч Полска, Sochaczew