Натоварувач со тркала CATERPILLAR SEM655D

PDF
PDF
58.470 €
720.000.000 UZS
Контактирајте го продавачот
Марка CATERPILLAR
Модел SEM655D
Тип натоварувач со тркала
Локација Узбекистан
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID GT29173
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Натоварувач со тркала CATERPILLAR SEM655D

Руски
Бизнес
Благодаря прочной конструкции погрузчик SEM655D хорошо подходит для земляных работ большого объёма
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

CATERPILLAR 950 F II 57.000 US$ Натоварувач со тркала 1997 Азербејџан, Баку
CATERPILLAR 906 M цена на барање Натоварувач со тркала 2021 450 м/ч Германија, Frankenthal/Pfalz
CATERPILLAR 938 M 78.500 € Натоварувач со тркала 2018 16780 м/ч Германија, Lemgo
CATERPILLAR 980G 59.000 € Натоварувач со тркала 1997 Германија, Großbeeren