Натоварувач со тркала CATERPILLAR 950F

PDF
PDF
45.000 US$
≈ 41.810 €
Контактирајте го продавачот
Марка CATERPILLAR
Модел 950F
Тип натоварувач со тркала
Година на производство 1992
Работни часови 13200 м/ч
Локација Јордан Zarqa
Датум на објавување мај 14, 2023
Machineryline ID LM29699
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја златен
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

CATERPILLAR 950 F 34.500 € Натоварувач со тркала 1992 14500 м/ч Германија, München
CATERPILLAR 950F цена на барање Натоварувач со тркала 1992 4700 м/ч Германија, Metten
CATERPILLAR 960 F 48.500 € Натоварувач со тркала 1994 13900 м/ч Германија, Lemgo
CATERPILLAR 950 FII 39.500 € Натоварувач со тркала 1996 10162 м/ч Германија, Lemgo
CATERPILLAR 926 E 29.950 € Натоварувач со тркала 1991 8000 м/ч Германија, Lemgo
CATERPILLAR 966E 47.500 € Натоварувач со тркала 1990 Турција