Натоварувач со тркала CATERPILLAR 962H

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/15
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка CATERPILLAR
Модел 962H
Тип натоварувач со тркала
Година на производство 2012
Работни часови 21138 м/ч
Локација Турција İstanbul
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот LN4A02336
Оски
Оски 2
Состојба на гумите 50 %
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја жолт
Дополнителни информации
Турски
2012 model Cat 962H Lastikli Yükleyici - 21.138 saatte.Makina satışa hazır durumda.Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

İlan Tarihi: 2021-11-16 07:00:39
Kategori: 2. El İş Makinaları
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
натоварувач со тркала CATERPILLAR 963D CATERPILLAR 963D цена на барање Натоварувач со тркала 2012 17000 м/ч Турција, Ankara
натоварувач со тркала CATERPILLAR 950H CATERPILLAR 950H 55.000 € Натоварувач со тркала 2010 18000 м/ч Турција
натоварувач со тркала CATERPILLAR cat 966k CATERPILLAR cat 966k 65.000 € Натоварувач со тркала 2012 11500 м/ч Полска, CHOJNÓW
багер-натоварувач JCB  3CX JCB 3CX 32.000 € Багер-натоварувач 2011 13098 м/ч Турција, Afyonkarahisar/Merkez
натоварувач со тркала CATERPILLAR 950H CATERPILLAR 950H 63.996,26 US$ Натоварувач со тркала 2012 22000 м/ч Бразил, Desterro de Entre Rios