Натоварувач со тркала Ahlmann AL 80

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка Ahlmann
Модел AL 80
Тип натоварувач со тркала
Година на производство 2005
Работни часови 5780 м/ч
Локација Германија Neuenhaus
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID GT29904
Оски
Оски 2
Дополнителна опрема
Лопата
Вилушки
Систем за брза замена
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Натоварувач со тркала Ahlmann AL 80

Германски
Kabinentyp: Enclosed cab
Preis: On Request
CE-Maschine
3. Steuerkreis
Normalschaufel
alle Angebote freibleibend zzgl. gesetzlicher MwSt
ab Standort
es gelten unsere AGB´s / Irrtümer vorbehalten!
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Caterpillar 928 G цена на барање Натоварувач со тркала 2005 16043 м/ч Германија, Neuenhaus
Ahlmann SX 85 18.900 € Натоварувач со тркала 2008 8320 м/ч Германија, Liebenwalde
Hitachi LX210E цена на барање Натоварувач со тркала 2004 6334 м/ч Германија, Neuenhaus
Atlas AR 80 цена на барање Натоварувач со тркала 2007 14278 м/ч Германија, Neuenhaus
Komatsu WA80-5 21.300 € Натоварувач со тркала 2005 7753 м/ч Германија, Regensburg