Натоварувач со тркала Ahlmann AL 7 D

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка Ahlmann
Модел AL 7 D
Тип натоварувач со тркала
Година на производство 1992
Работни часови 10000 м/ч
Локација Германија Lemgo
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот # E-1254
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN 180905####
Боја портокалов

Дополнителни информации — Натоварувач со тркала Ahlmann AL 7 D

Англиски
price: on request
CE
Machine in good condition
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Caterpillar 950F цена на барање Натоварувач со тркала 1992 4700 м/ч Германија, Metten
Volvo BM L50 12.900 € Натоварувач со тркала 1992 16000 м/ч Германија, Bornhoved
Liebherr L521 14.900 € Натоварувач со тркала 1992 1001 км Германија, Bovenden
Caterpillar 950 F 34.500 € Натоварувач со тркала 1992 14500 м/ч Германија, Munich
Komatsu WA470-1 цена на барање Натоварувач со тркала 1993 20000 м/ч Германија, Metten