Мултилифт контејнер Vloeistofcontainer

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип мултилифт контејнер
Локација Холандија Goudriaan
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот 8032
Каросерија
Димензии на каросерија 7 м × 2.5 м × 3.85 м
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Холандски
Vloeistofcontainer
   • Geschikt voor water, slip en mest
   • 7000x2500x3850
   • 65 kuub inhoud
   • Boven op ronde buis
   • Aansluitingen
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
мултилифт контејнер Fijnmazig aanhangernet Fijnmazig aanhangernet цена на барање Мултилифт контејнер Холандија, Goudriaan
нови мултилифт контејнер containerbak Нови containerbak цена на барање Мултилифт контејнер Холандија, Goudriaan
мултилифт контејнер Vloeistof container Vloeistof container цена на барање Мултилифт контејнер Холандија, Goudriaan
мултилифт контејнер Haakarm container Haakarm container цена на барање Мултилифт контејнер Холандија, Goudriaan