Моторна пумпа Sihi DHS pomp 4 kw

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип моторна пумпа
Локација Холандија Goudriaan
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот 64259
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја син
Дополнителни информации
Холандски
Sihi DHS pomp 4 kw
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
моторна пумпа Motorpompset 22,4 PK Motorpompset 22,4 PK цена на барање Моторна пумпа Холандија, Goudriaan
моторна пумпа doda baggerpomp Doda baggerpomp цена на барање Моторна пумпа Холандија, Goudriaan
моторна пумпа Oldtimer motorpomp Oldtimer motorpomp цена на барање Моторна пумпа Холандија, Goudriaan