Нови моторна пумпа Scova MOTOPOMPE

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка Scova
Модел MOTOPOMPE
Тип моторна пумпа
Година на производство 2021
Локација Романија
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID TR25914
Мотор
Гориво дизел
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Боја тиркизен
Дополнителни информации
Романски
Firma ROAGRO, va pune la dispozitie motopompe marca SCOVA produse in Italia cu livrare din stoc sau pe comanda: MOTOPOMPE SCOVA – Motoare diesel incepand cu 50cp pana la 238CP, marca: IVECO, JOHN DEER, PERKINS/ Pompe cu debite si presiuni diferite marca: ROVATTI, CAPRARI / Calculator ELCOS 250 cu senzori de alarma.

MOTOPOMPELE pentru irigatii marca SCOVA vin echipate cu diferite accesorii in functie de necesarul clientului. Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la:
Telefon/WhatsApp: покажи контакти sau покажи контакти
Email: покажи контакти
Facebook: @roagro.scova
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
систем за наводнување IRRIFRANCE Javelin IRRIFRANCE Javelin 3.000 € Систем за наводнување 1998 Романија, Bihor
нови систем за наводнување Casella Нови Casella цена на барање Систем за наводнување 2021 Казахстан, Алматы