Моторна пумпа POWER PRIME DV300 DV300

PDF
моторна пумпа POWER PRIME DV300 DV300
моторна пумпа POWER PRIME DV300 DV300
моторна пумпа POWER PRIME DV300 DV300 слика 2
моторна пумпа POWER PRIME DV300 DV300 слика 3
моторна пумпа POWER PRIME DV300 DV300 слика 4
моторна пумпа POWER PRIME DV300 DV300 слика 5
моторна пумпа POWER PRIME DV300 DV300 слика 6
моторна пумпа POWER PRIME DV300 DV300 слика 7
моторна пумпа POWER PRIME DV300 DV300 слика 8
моторна пумпа POWER PRIME DV300 DV300 слика 9
моторна пумпа POWER PRIME DV300 DV300 слика 10
Заинтересирани сте за огласот?
1/10
PDF
17.250 US$
Нето цена
≈ 16.090 €
Контактирајте го продавачот
Тип:  моторна пумпа
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  10723
Мотор
Марка:  JOHN DEERE 6060T A DISEL 6 CILINDROS DE 155 HP CON TURBO
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Моторна пумпа POWER PRIME DV300 DV300

Шпански
marca: POWER PRIME DV300
A
No. Serie: 441776B
BOMBA MARCA POWER PRIME MODELO DV300
ENTRADA DE 12 PULGADAS
SALIDA DE 10 PULGADAS
COMPRESOR MARCA AMERICAN EAGLE MODELO V-360
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

BOMBA DE AGUA 600 US$ Моторна пумпа Мексико, Chihuahua
3 PULGADAS цена на барање Моторна пумпа Мексико, Chihuahua
Altec T100HD3 2.250 US$ Моторна пумпа Мексико, Chihuahua