Моторна пумпа Oldtimer motorpomp

PDF
моторна пумпа Oldtimer motorpomp
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип моторна пумпа
Локација Холандија Goudriaan
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот 18579
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Холандски
Oldtimer motorpomp ca. 1940
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
моторна пумпа Motorpompset 22,4 PK Motorpompset 22,4 PK цена на барање Моторна пумпа Холандија, Goudriaan
моторна пумпа doda baggerpomp Doda baggerpomp цена на барање Моторна пумпа Холандија, Goudriaan
моторна пумпа N4502, CL100-150 N4502, CL100-150 цена на барање Моторна пумпа Холандија, Goudriaan