Моторна пумпа Multiquip BOMBA DE AGUA

PDF
моторна пумпа Multiquip BOMBA DE AGUA
моторна пумпа Multiquip BOMBA DE AGUA
моторна пумпа Multiquip BOMBA DE AGUA слика 2
моторна пумпа Multiquip BOMBA DE AGUA слика 3
моторна пумпа Multiquip BOMBA DE AGUA слика 4
моторна пумпа Multiquip BOMBA DE AGUA слика 5
моторна пумпа Multiquip BOMBA DE AGUA слика 6
моторна пумпа Multiquip BOMBA DE AGUA слика 7
моторна пумпа Multiquip BOMBA DE AGUA слика 8
моторна пумпа Multiquip BOMBA DE AGUA слика 9
моторна пумпа Multiquip BOMBA DE AGUA слика 10
Заинтересирани сте за огласот?
1/10
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Multiquip
Модел:  BOMBA DE AGUA
Тип:  моторна пумпа
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  13797
Мотор
Марка:  HONDA GX120 A GASOLINA DE 4 HP
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
Боја:  бел

Дополнителни информации — Моторна пумпа Multiquip BOMBA DE AGUA

Шпански
TANQUE DE 400 GALONES
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

BOMBA DE AGUA 600 US$ Моторна пумпа Мексико, Chihuahua
Altec T100HD3 2.250 US$ Моторна пумпа Мексико, Chihuahua
3 PULGADAS цена на барање Моторна пумпа Мексико, Chihuahua
VIKING L4125 цена на барање Моторна пумпа Мексико, Chihuahua