Моторна пумпа Centrifugaatpomp

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип моторна пумпа
Локација Холандија Goudriaan
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот 65326
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Холандски
Centrifugaatpomp zelfaanzuigend met filter en verdeel systeem
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
моторна пумпа Motorpompset 22,4 PK Motorpompset 22,4 PK цена на барање Моторна пумпа Холандија, Goudriaan
моторна пумпа doda baggerpomp Doda baggerpomp цена на барање Моторна пумпа Холандија, Goudriaan
моторна пумпа Rovatti T2/80A Rovatti T2/80A цена на барање Моторна пумпа 75 кс Холандија, Goudriaan
моторна пумпа Oldtimer motorpomp Oldtimer motorpomp цена на барање Моторна пумпа Холандија, Goudriaan