Моторна полирка за бетон WHITEMAN B48H

PDF
моторна полирка за бетон WHITEMAN B48H
моторна полирка за бетон WHITEMAN B48H
моторна полирка за бетон WHITEMAN B48H слика 2
моторна полирка за бетон WHITEMAN B48H слика 3
моторна полирка за бетон WHITEMAN B48H слика 4
моторна полирка за бетон WHITEMAN B48H слика 5
Заинтересирани сте за огласот?
1/5
PDF
1.500 US$
Нето цена
≈ 1.403 €
Контактирајте го продавачот
Тип:  моторна полирка за бетон
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  8056
Мотор
Марка:  Honda HONDA A GASOLINA DE 8 HP
Сила:  5.88 kW (8 кс)
Гориво:  бензин
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
Боја:  сив

Дополнителни информации — Моторна полирка за бетон WHITEMAN B48H

Шпански
marca: WHITEMAN
Año
No. Serie: FJ0108518
DIMENSION DE ASPAS DE 44 PULGADAS
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

SIN MARCA SIN MODELO цена на барање Моторна полирка за бетон Мексико, Chihuahua