Моторна полирка за бетон WHITEMAN B-4-8H

PDF
моторна полирка за бетон WHITEMAN B-4-8H
моторна полирка за бетон WHITEMAN B-4-8H
моторна полирка за бетон WHITEMAN B-4-8H слика 2
моторна полирка за бетон WHITEMAN B-4-8H слика 3
моторна полирка за бетон WHITEMAN B-4-8H слика 4
Заинтересирани сте за огласот?
1/4
PDF
1,50 US$
Нето цена
≈ 1,40 €
Контактирајте го продавачот
Тип:  моторна полирка за бетон
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  7163
Мотор
Марка:  HONDA GX240 A GASOLINA
Сила:  5.88 kW (8 кс)
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Моторна полирка за бетон WHITEMAN B-4-8H

Шпански
marca: WHITEMAN
Año
No. Serie: IJ61267
DIAMETRO DE LA ALIZADORA DE 45 PULGADAS
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

SIN MARCA SIN MODELO цена на барање Моторна полирка за бетон Мексико, Chihuahua