Моторна полирка за бетон Multiquip B46H90

PDF
моторна полирка за бетон Multiquip B46H90
1/1
PDF
1.400 US$
Нето цена
≈ 1.301 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Multiquip
Модел:  B46H90
Тип:  моторна полирка за бетон
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  8760
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Моторна полирка за бетон Multiquip B46H90

Шпански
Año
No. Serie: WA0168435
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

SIN MARCA SIN MODELO цена на барање Моторна полирка за бетон Мексико, Chihuahua