Моторна полирка за бетон ALISADORA

PDF
моторна полирка за бетон ALISADORA
моторна полирка за бетон ALISADORA
моторна полирка за бетон ALISADORA слика 2
моторна полирка за бетон ALISADORA слика 3
моторна полирка за бетон ALISADORA слика 4
моторна полирка за бетон ALISADORA слика 5
моторна полирка за бетон ALISADORA слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
1/6
PDF
1.650 US$
Нето цена
≈ 1.539 €
Контактирајте го продавачот
Тип:  моторна полирка за бетон
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  8236
Мотор
Марка:  KOHLER
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Моторна полирка за бетон ALISADORA

Шпански
A
No. Serie
DIAMETRO DE ALLANADORA DE 36 PULGADAS
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

SIN MARCA SIN MODELO цена на барање Моторна полирка за бетон Мексико, Chihuahua