Мотор 04269542 за телескопски натоварувач MERLO

PDF
PDF
2.410 €
Нето цена
10.900 PLN
Контактирајте го продавачот
Тип мотор
Локација Полска Annopol
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID LY27410
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Полски
parts-category: silnik
parts-type: silnik
Witam
mam do sprzedania
Silnik Merlo z 2015r
Numer części: 04269542
Zapraszam do kontaktu z naszą firmą
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи