Мотор за натоварувач со тркала Caterpillar 980H C15

PDF
мотор за натоварувач со тркала Caterpillar 980H C15
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  мотор
Локација:  Турција Yenimahalle/ANKARA
Датум на објавување:  6.6.2024
Machineryline ID:  JG31429
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Мотор за натоварувач со тркала Caterpillar 980H C15

Турски
CAT 980H C15 MOTOR
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!