Мотор за натоварувач со тркала Yanmar 4TNE86-ETK

PDF
мотор за натоварувач со тркала Yanmar 4TNE86-ETK
мотор за натоварувач со тркала Yanmar 4TNE86-ETK
мотор за натоварувач со тркала Yanmar 4TNE86-ETK слика 2
мотор за натоварувач со тркала Yanmar 4TNE86-ETK слика 3
мотор за натоварувач со тркала Yanmar 4TNE86-ETK слика 4
мотор за натоварувач со тркала Yanmar 4TNE86-ETK слика 5
мотор за натоварувач со тркала Yanmar 4TNE86-ETK слика 6
мотор за натоварувач со тркала Yanmar 4TNE86-ETK слика 7
Заинтересирани сте за огласот?
1/7
PDF
2.350 €
Контактирајте го продавачот
Тип:  мотор
Локација:  Романија Brasov
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  RT24150
Опис
Сила на мотор:  34 кс
Број на цилиндри:  3
Тип на мотор:  линиски
Гориво:  дизел
Мотор
Сила:  34 кс (24.99 kW)
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!