Нови мотор VOLVO D12D за багер

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип мотор
Локација Холандија Wouw
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 777008025
Состојба
Состојба нов
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи