Мотор KOMATSU PC 240-7LC за багер

PDF
PDF
100 €
Контактирајте го продавачот
Тип мотор
Локација Романија Maramures
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID PK26002
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Романски
Motor Komatsu
Model: SAA6D107E - 1
Pentru excavator Komatsu PC 230 / PC240
An de fabricatie: 2008
Capacitate : 138 kw la 2000 rpm
CID: L409/6.7
Stare buna de functionare, fara defecte!
Oferim garantie!
Pentru detalii si pret va rugam sa ne contactati.
Pretul este informativ.
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи