Мотор JCB TA4i-93E E1 за багер JCB 444

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/11
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип мотор
Година на производство 2018
Локација Обединето Кралство Dudley
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 2515
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
Condition: Good
Serial: Engine No. SH320/41086 U0148918
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи