Нови мобилна товарна рампа Rijplank

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип мобилна товарна рампа
Носивост 1500 кг
Локација Холандија Goudriaan
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот N3435
Опис
Вкупни димензии широчина - 0.4 м
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Холандски
Nieuwe rijplanken
2 Meter lang
40 cm breed
1500 kg per set
Bel of mail voor meer informatie
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
мобилна товарна рампа Slangbrug Slangbrug цена на барање Мобилна товарна рампа Холандија, Goudriaan
мобилна товарна рампа Ramp 10 Ton Ramp 10 Ton цена на барање Мобилна товарна рампа 2013-01-01 10000 кг Холандија, Klundert