Мобилна машина за дробење Rubble Master Rubblemaster RM 70 GO! 2.0

PDF
мобилна машина за дробење Rubble Master Rubblemaster RM 70 GO! 2.0
мобилна машина за дробење Rubble Master Rubblemaster RM 70 GO! 2.0
мобилна машина за дробење Rubble Master Rubblemaster RM 70 GO! 2.0 слика 2
мобилна машина за дробење Rubble Master Rubblemaster RM 70 GO! 2.0 слика 3
мобилна машина за дробење Rubble Master Rubblemaster RM 70 GO! 2.0 слика 4
мобилна машина за дробење Rubble Master Rubblemaster RM 70 GO! 2.0 слика 5
мобилна машина за дробење Rubble Master Rubblemaster RM 70 GO! 2.0 слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
1/6
PDF
201.100 €
170.000 GBP
Контактирајте го продавачот
Марка:  Rubble Master
Тип:  мобилна машина за дробење
Година на производство:  2021
Работни часови:  500 м/ч
Локација:  Обединето Кралство Middlesbrough
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  5480
Мотор
Сила:  156 кс (115 kW)
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Мобилна машина за дробење Rubble Master Rubblemaster RM 70 GO! 2.0

Англиски
brand: Rubblemaster
Used Rubblemaster RM 70 GO! 2.0 Impact Crusher for sale
Inlet Opening: 760x600mm
Throughput: Up to 150t/h
Crusher unit: HMH impact crusher
Overhead Magnet
John Deer Engine 115kW
CE Marked
Operating Weight: 19,500KG
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

McCloskey S190 3D 90.000 € Мобилна машина за дробење 2013 8500 м/ч Обединето Кралство, Middlesbrough
Terex TMS 320 250.000 € Мобилна машина за дробење 2019 1000 м/ч Обединето Кралство, Middlesbrough
Tesab 623 210.000 € Мобилна машина за дробење 2020 3084 м/ч Обединето Кралство, Middlesbrough
Metso LT106 495.000 US$ Мобилна машина за дробење 2020 300 м/ч Обединето Кралство, Middlesbrough
Tesab 1412 240.000 € Мобилна машина за дробење 2019 4417 м/ч Обединето Кралство, Middlesbrough
Terex TDS 820 цена на барање Мобилна машина за дробење 2021 2500 м/ч Обединето Кралство, Middlesbrough