Мобилен компресор GARDNER-DENVER 750SAQTQA

PDF
мобилен компресор GARDNER-DENVER 750SAQTQA
мобилен компресор GARDNER-DENVER 750SAQTQA
мобилен компресор GARDNER-DENVER 750SAQTQA слика 2
мобилен компресор GARDNER-DENVER 750SAQTQA слика 3
мобилен компресор GARDNER-DENVER 750SAQTQA слика 4
мобилен компресор GARDNER-DENVER 750SAQTQA слика 5
Заинтересирани сте за огласот?
1/5
PDF
15.000 US$
Нето цена
≈ 13.990 €
Контактирајте го продавачот
Тип:  мобилен компресор
Година на производство:  1978
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  8169
Мотор
Марка:  DETROIT DIESEL
Број на цилиндри:  6
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
VIN:  717794

Дополнителни информации — Мобилен компресор GARDNER-DENVER 750SAQTQA

Шпански
Capacidad: 750 CFM
marca: GARDNER-DENVER
CAPACIDAD 750 CFM
125 PSI
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Hesco 1500-101 4.000 US$ Мобилен компресор 1984 2693 м/ч Мексико, Chihuahua
DRYAIR 250 цена на барање Мобилен компресор Мексико, Chihuahua
Sullair 185DP0JD 7.500 US$ Мобилен компресор 2005 2032 м/ч Мексико, Chih.
Deutz F2L912 цена на барање Мобилен компресор 1979 2.4 бар Холандија, Alkmaar