Огласот Нови мини валјак за асфалт STORIKE ST1000 е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
мини валјак за асфалт POWERPLUS OKR 1.5T POWERPLUS OKR 1.5T 5.000 € Мини валјак за асфалт 2021 800 мм Германија, Meppen, 49716, Berliner Straße 2
Цена:
на барање
Марка STORIKE
Модел ST1000
Тип мини валјак за асфалт
Година на производство 2021
Локација Германија Dormagen
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID ZP27172
Аукција 1
Датум на извршување 2021-12-08 09:00
Датум на завршување 2021-12-10 19:00
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
VIN 210221